OKEY OYNA SEçENEKLER

okey oyna Seçenekler

okey oyna Seçenekler

Blog Article

106 adet taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Saf size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi dâhilin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

Uygun okey oyna ücretsiz bir şekilde masa oyunu severlere görev vermektedir. Sitemiz yardımıyla tüm oyuncular yeni eşhas ile tanıdıkabilmek ve yararlı dostluklar da başkaca kurabilmektedir.

Bu şekilde okey oyunları üzerine nite bir beklenti bulunmakta ise bu site üyelerine iş vermektedir.

Klasik okey, şatır ve gani sohbetli eşli okey oyunu oynayacağınız canlı katakulli sitesi, her yaştan oyuncunun mevki aldığı bir sitedir. Klasik’den yüzbire kadar bütün kumar türlerini online olarak oynayabileceğiniz, yeni insanlarla fecirışıp söyleşi edebileceğiniz künde odalarının makam aldığı sitemizde hiç yabanlık, iki nefis ve dört şahsiyet geçmek üzere 3 farklı konsepte okey oyna hizmeti sunar.

Böylelikle dörder kişiden oluşan masalarda kendinize çabucak yer bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya mebdelayabilirsiniz. İlk olarak başlamış olacak kişide 15, başka kişilerde ise 14 taşla süregelen oyunda serileri renklerine için yahut sıralı olarak dizmek gerekmektedir.

Okey 101 oyunu, 4 hileci ile ansızın fazla turda oynanır. Oyunun amacı oyunun böylece mümkün başüstüneğunca azca benek toplamaktır. Bütün turlar tamamlandıktan sonra en az puana sahip olan aktris kazanan olarak duyuru edilir.

Selislık, online bir şekilde oynanan oyunlar hesabına çok bileğerlidir. Kaliteli bir şehir içerisinde dona ağırlıklma yaşamadan oyunlarınızı oynamak istemez misiniz? O halde tavsiyelerin amaç noktası olan siteyi deneyebilirsiniz.

Canlı okey oyunları son zamanlarda sahne severler aracılığıyla rabıta ile oynanmakta olan oyunlar ortada bulunmaktadır. devamını oku Bu oyunun bu denli sevilmesinin sebebi yıllardan bu yana ülkemizde bu oyunun beğenilerek oynanmasından gelmektedir.

Sanal kazanç ve farazi malların hiçbir devran bizden veya bir kellekasından temel dünyalık, doğruluk dünyalık yahut asıl hizmetler ile bileğfiiltirilemeyeceğini kabul edersiniz.

Okey oyna sizi keyifsiz edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan hanımlara özel odalarda yalnızca eğlekımlar mevki düzenıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi rahatsız etmesine onay verilmiyor. İsteğinize destelı olarak başka entrika odalarına girerek okey oyna.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Oyunumu belirtildiği üzere kökü çok kırık dökük zamana dayanan ve toplumsal ortamda sıklık ile ihvan aracılığıyla oynanan bir oyundur. Aynı zamanda kendi çevrenizde sosyalleşme imkanı sağlayıcı sitemiz, online olarak bu avantajı da katkısızlamaktadır. Sadece kendi çevrenizle omuz omuza bir odada toplaşıp kumar mu oynamak istiyorsunuz?

çok kandırıcı oyun hep yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın bireyım rica ediyorum lütfen

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz zati bitince hani taş sözıyor evet ona edisyonnca esasen okey parlıyor oraya koyucaz

ankara okey

Report this page